رزومه اساتید


۱۳۹۹/۰۴/۰۳ زمان تقریبی مطالعه ۶ دقیقه

مهندس کوشا زنجانی


من کوشا زنجانی هستم و دارای مدرک لیسانس نرم‌افزار
از سوابق کاری خودم می‌تونم به دوسال سابقه فعالیت توی حوزه تست نفوذ و برنامه نویسی اشاره کنم
حوزه تخصصی تست نفوذ من "وب اپلیکیشن‌ها" و "اندروید" هست و البته گاهی هم حوزه شبکه
مدت دو سال هم هست که سابقه تست نفوذ سامانه‌های دولتی و بانکی مثل وزارت‌خونه‌ها و... رو دارم
درمورد تدریس هم می‌تونم به تدریس خصوصی و عمومی و برگزاری وبینارهای burp suite و Frida android در شرکت لیان اشاره کنم.


مهندس جواد طاهری


من جواد طاهری هستم و فارغ التحصیل ارشد مخابرات رمزنگاری از دانشگاه علم و صنعت
مدرس دوره‌های security + ، CEH ، SANS 560 در سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی، مراکز آپا (دانشگاه سمنان ، مازندران) و...
از سوابق کاری خودم می‌تونم به مدیریت تست نفوذ شرکت‌های خصوصی و مدیریت پروژه‌های تست نفوذ بانکی، بیمه‌ای، صنعتی و پرداختی اشاره کنم.
من به دنیای امنیت شبکه و برنامه نویسی پایتون هم علاقمند هستم و دوست دارم آموزش و یادگیری رو در کنار شما تجربه کنم.


مهندس اکبر عطائی فرد


من اکبر عطائی‌فرد هستم، کارشناس ارشد علوم کامپیوتر از دانشگاه امیرکبیر
از سوابق کاری خودم می‌تونم به مدیریت پروژه و توسعه دهنده ارشد با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه تحلیل، طراحی و پیاده‌سازی سامانه‌های بزرگ نرم‎‌افزاری اشاره کنم. و همینطور مدت بسیاری هست که تدریس دوره‌های عمومی و خصوصی مرتبط با پایتون و فریم‌ورک‌های پایتونی توسعه برنامه‌های تحت وب رو در آموزشگاه‌های مختلف برعهده دارم.
با مراکز دولتی و خصوصی بسیار در حوزه کاری خودم همکاری داشتم و از بزرگترین‌های اونها می‌تونم به پلیس فتا، سازمان بورس و انیستیتوهای بزرگ آموزشی اشاره کنم.


مهندس علیرضا قهرود


من علیرضا قهرود هستم و با مدرک کارشناسی IT وارد دنیای فناوری اطلاعات شدم. تحصیلات را با کارشناسی ارشد MBA گرایش تجارت الکترونیک ادامه دادم و تا الان در حوزه‌های مهندسی شبکه، فضای ابری، امنیت اطلاعات و امنیت سایبری فعالیت داشتم. سابقه فعالیت من در حوزه امنیت سایبری 14 سال و در سازمان‌هایی نظیر افتای ریاست جمهوری، بانک سامان، مپنا، حراست بانک تجارت و... است. تدریس یکی از فعالیت‌های جذابی‌ست که چندسالی‌ست انتخاب کردم تا به افزایش دانش خودم و شما کمک کنم.


مهندس فرشاد نیک فطرت


سلام من فرشاد نیک فطرت هستم، مشاور و طراح زیرساخت شبکه.
من افتخار همکاری با مجموعه‌های بزرگ بانکی، وزارت‌خونه‌ها و شرکت‌های خصوصی دیگه رو دارم. و همچنین از سوابق تدریس هم می‌تونم به همکاری با آموزشگاه‌های معتبر سطح تهران در حوزه شبکه و امنیت، اشاره کنم.
وبینارهایی که با کمک گروه آموزشی لیان برگزار کردم، باعث شد تا بفهمم که به آموزش و یادگیری، خیلی بیشتر از گذشته علاقمند شدم. پس توی دوره‌های آموزشی آینده منتظر دیدنتون خواهم بود.


مهندس علیرضا وزیری


سلام من علیرضا وزیری هستم کارشناس امنیت شبکه. ده سالی میشه که توی این حوزه فعالیت دارم و 5 سال اخیر تمرکزم رو روی مدیریت امنیت اطلاعات گذاشتم. به همین دلیل پارسال موفق شدم که مدرک CISSP رو کسب کنم.
ازجمله سوابق کاری خودم می‌تونم به مشاوره امنیت، به سازمان‌های بزرگ دولتی و خصوصی اشاره کنم و در حوزه کاری خودم، چند سالی هست که به تدریس مشغول هستم. تدریس مباحث امنیت در وبینارها، کنفرانس‌ها و کلاس‌های مجازی و فیزیکی، باعث شده تا تعامل من با افراد شاغل در حوزه امنیت بالاتر بره.


مهندس سجاد تیموری


من سجاد تیموری هستم و حدود 7 سال هست که در حوزه‌ی هک و امنیت مشغول به فعالیت هستم. از سوابق تدریسم می‌تونم به مدرس فنی حرفه‌ای در مشهد و همچنین مسئول و مدیر دپارتمان IT آموزشگاه بین المللی اسرار سنجش ( وابسته به فنی حرفه‌ای مشهد) اشاره کنم. بیش از 1000 ساعت آموزش انلاین و حضوری در زمینه دوره‌های CEH , PWK , Linux essential , sans 504 و... نیز دارم. با تکیه بر سابقه تدریس خودم و علاقه به یادگیری و آموزش، قصد برگزاری دوره‌های کامل و جامعی در آموزشگاه لیان رو دارم.